Połącz się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wyjaśnimy na czym polegają nasze rozwiązania i dopasujemy je do Twoich potrzeb. Gorąco zachęcamy do kontakt lub bezpośrednich odwiedzin w naszej siedzibie z multimedialną salą konferencyjną i doskonałą kawą. To najwygodniejsza i najbardziej efektywna forma zdobycia szczegółowych informacji o możliwościach platformy DSDi.

Dane kontaktowe

Po kliknięciu w ikonę lub link wykonana zostanie domyślna akcja dla wybranej kategorii kontaktu. W skrócie – wygodnie.

Jeżeli masz jakieś zapytanie lub chcesz umówić się na spotkanie, czy to w wyznaczonym przez Ciebie miejscu, czy w naszej siedzibie – zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Jest to najszybsza forma oficjalnego kontaktu z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie naszych rozwiązań. Odpowiadamy tak szybko jak to możliwe. 
*Wysyłając tę wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do poprawnego przetworzenia zapytania. Zostałeś poinformowany, iż przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, lub żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Eltcrac System Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Ruciana 3, 30-803.

Formularz