Informacja TU i TERAZ

Obecnie telefony komórkowe są integralną częścią naszego życia. Pozwalają nam na komunikację i wyszukiwanie niezbędnych informacji. Ponad 70% treści z internetu wyświetlanych jest za pomocą urządzeń mobilnych!

Czym jest DSDi Info?

DSDi Info to modułowa i w pełni personalizowalna aplikacja mobilna, która pozwala na prezentację treści multimedialnych o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym w trybie online i offline. Dodatkowo system współpracuje z urządzeniami DSDi Beacon, które mogą być wykorzystywane do celów informacyjnych, ostrzegawczych oraz promocyjnych.

Podstawowe funkcje i zalety aplikacji DSDi Info

Wygląd aplikacji

Rozbudowana personalizacja wyglądu aplikacji. Od wyświetlania wybranych modułów, poprzez zmianę kolorów  poszczególnych elementów interface’u użytkownika po dowolny layout wyświetlanych treści. Podstawa do brandingu Twojej aplikacji mobilnej.

Komunikaty

Wysyłanie komunikatów informacyjnych i ostrzegawczych do użytkowników aplikacji. Komunikaty wyświetlają się na smartfonie natychmiastowo w postaci wygodnego i pewnego powiadomienia push. Wszelkie notyfikacje można przeglądać w historii.

Konstruktywny feedback

Moduł ankiet impulsowych pozwala na efektywne zbieranie kluczowych dla Twojego interesu informacji zwrotnych od użytkowników. System daje możliwość przypisania wybranych ankiet do lokalizacji z dokładnością do kilkudziesięciu centymetrów.

Panel Administracyjny

Intuicyjny i przyjazny w obsłudze panel administracyjny, który pozwala na dodawanie i modyfikowanie wyświetlanych treści oraz zawartości w modułach aplikacji. Dodatkowo został przystosowany do urządzeń mobilnych i – co niezmiernie ważne – działa naprawdę bardzo szybko.

Infrastruktura

Instalacja DSDi Beaconów w dowolnej lokalizacji wiąże się z brakiem konieczności budowania dodatkowej infrastruktury. Nasz hardware funkcjonuje zarówno podłączony do ładowarki, czy portu USB, jak i na baterie (do 2 lat na jednej sztuce!). Żadnych kabli. Pełna wygoda użytkowania systemu.

Bezpieczeństwo i RODO

Po pierwsze: DSDi Beacony nie przechowują żadnych informacji. Po drugie: nie musisz się martwić o użytkowników i ich dane osobowe, gdyż aplikacja również ich nie wymaga do sprawnego działania. System został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie, czyli braku zbędnej „papierologii”.

Zaplecze

Tworzenie opisów produktów, eksponatów lub atrakcji turystycznych uzupełnionych o materiały multimedialne.

Eventy

DSDi Beacony mogą jednocześnie aktywować reklamę, wywołać komunikat administracyjny lub informację turystyczną na urządzeniu.

Analityka

Generowanie raportów i statystyk. Możliwe dostosowanie analityki do indywidualnego zapotrzebowania Klienta.

Analityka w DSDi Info

Aplikacja mobilna DSDi Info w połączeniu z technologią DSDi Beacon pozwala analizować ruch użytkowników aplikacji. Dane zbierane w ten sposób mogą być wykorzystane np. do planowania kampanii reklamowej i pomiaru jej efektywności.

Zastosowania aplikacji DSDi Info​

Miasta, Gminy, Powiaty

Rozmieszczenie DSDi Beaconów na terenie miasta lub gminy porównać można do rozstawienia dziesiątek lub setek znaków, które pełnić mogą różnorodną funkcję. W powiązaniu z odpowiednią aplikacją na urządzeniu mobilnym DSDi Beacony mogą pełnić rolę informacyjną, ostrzegawczą oraz promocyjną. Dzięki zastosowaniu systemu DSDI Info możliwe jest tworzenie atrakcyjnych tras turystycznych, gier terenowych lub wydarzeń sportowych.

Zbadaj potrzeby mieszkańców
Wykorzystuj moduły ankietowe oraz quizowe w celu zbadania głównych potrzeb i nastrojów swoich mieszkańców.

Zwiększ atrakcyjność miejsca
Dodawaj w atrakcyjny wizualnie dla użytkownika sposób niezbędnych informacji turystycznych jak i aktualności.

Zadbaj o komfort turystów
Umieść prezentację zabytków, bazy noclegowej oraz gastronomicznej w połączoneniu z modułem nawigacyjnym.

Centra i sieci handlowe, sklepy, hotele, restauracje

Aplikacja pozwala na atrakcyjną prezentację oferty. Klienci otrzymują aktualne informacje na temat dostępnych produktów sklepu lub usług hotelu czy restauracji. System pozwala również na przesyłanie do użytkowników spersonalizowanych informacji, np. na temat wybranych promocji lub rabatów.

Zwiększ sprzedaż
Prezentuj w atrakcyjny i wygodny sposób swoją aktualną ofertę połączoną ze stworzonymi przez Ciebie promocjami.

Podaj rękę Klientowi
„Rozmawiaj” z Użytkownikami Poprzez wykorzystanie modułu niecodziennych ankiet i poznaj oczekiwania swoich Klientów.

Wysyłaj dedykowane wiadomości
Używaj  modułu „Push Notifications” i natychmiastowo wysyłaj wiadomości do wszystkich użytkowników aplikacji.

Parki rozrywki, szlaki rowerowe i krajobrazowe

Oprócz podstawowych informacji na temat dostępnych atrakcji (opis, mapa z ich lokalizacją, cennik itp.), system pozwala na tworzenie indywidualnych ofert i promocji. Rozmieszczenie DSDi Beaconów na terenie parku pozwala „prowadzić” klientów do wybranych miejsc.

Umieszczaj niezbędne mapy obiektów
A moduł nawigacyjny umożliwi wykorzystanie mapy dojazdu do każdej atrakcji.

Wyróżnij się atrakcyjnymi promocjami
Stwórz własne, dedykowane dla użytkowników aplikacji kupony rabatowe.

Zyskaj przewagę nad konkurencją
Zrób coś czego inni jeszcze nie mają. Powiązanie aplikacji z beacon’ami umożliwia stworzenie np. ciekawej gry terenowej.

Komunikacja miejska, dworce, porty lotnicze

Wdrożenie systemu DSDi Info w środkach komunikacji zbiorowej (autobusach, tramwajach, pociągach) pozwala na bieżąco informować pasażerów o zmianach w rozkładzie jazdy, opóźnieniach lub utrudnieniach komunikacyjnych. Rozwiązanie może być wykorzystane do promocji usług przewoźnika lub stanowić nośnik reklamy dla firm zewnętrznych.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy
Asystuj klientowi podczas jego podróży w wygodny i pomocny informacyjnie sposób. Zyskuaj w jego oczach.

Informuj o statusie swoich usług
Na bieżąco udostępniaj klientowi aktualności związane np. ze zmianami w rozkładzie jazdy lub w cenniku.

Pomnóż swój wynik finansowy
Wykorzystuj aplikację jako nośnik reklamy dla firm zewnętrznych. Zwiększaj atrakcyjność użytkową swojej aplikacji.

Muzea, galerie sztuki, wystawy czasowe

Wykorzystanie platformy DSDi Info pozwala zwiększyć atrakcyjność prezentowanej wystawy. DSDi Beacony umieszczone przy eksponatach pozwalają zwiedzającym uzyskanie dodatkowych treści multimedialnych i informacji na temat danego obiektu. Jednocześnie zastosowanie technologii DSDi nie zakłóca wizualnie przestrzeni wystawienniczej.

Zaangażowanie = Większa atrakcyjność
Wykorzystuj integrację z beacon’ami np. do prezentacji dodatkowych informacji na temat eksponatów lub dedykowanych na miejscu promocji.

Bądź nowoczesny
W wygodny sposób uatrakcyjnij swoim odwiedzającym pobyt poprzez wykorzystanie modułu quizów np. do stworzenia scenariuszy zwiedzania.

Zdobądź powracającego Klienta
W wygodny sposób docieraj ze swoim programem lojalnościowym do swoich oodwiedzających. Powiadamiaj ich o aktualnościach.

JESTEM ZAINTERESOWANY WŁASNĄ APLIKACJĄ

Umów się na prezentację DSDi Info w wybranym przez Ciebie miejscu, lub przyjedź do naszej siedziby z wygodną dużą salą konferencyjną i pyszną kawą.

WCHODZĘ W TO >> 

Zaufani Klienci Eltcrac System